Vítejte na stránkách MivarBus
(420) 775 239 367

Vaše oblíbené destinace

Černá Hora - Bečiči

Cena zájezdu: od 3.890,-
Černá Hora - Bečiči

FIRST MINUTE AŽ 30%

 

Penzion Palma***

WiFi Klimatizace Pláž 200 mTelevize Obchod 10 mStravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava Letecká doprava

NOVINKA - LÉTO 2017

Oblíbený Penzion Palma je již mnoho let navštěvován českými turisty a pro své zázemí i polohu patří k nejvyhledávanějším v Bečiči, Budvě. K pobytu je možné přikoupit velmi chutnou a také bohatou snídani, polopenzi či plnou penzi, které jsou podávány v restauraci penzionu.

Vila Palma se nachází v oblíbeném letovisku Bečiči na Budvanské riviéře, navazuje na letovisko Budva, centrum cestovního ruchu v Černé Hoře. Obě letoviska jsou propojena pobřežní promenádou.

Od pláže jsou apartmány Palma vzdáleny pouhých 200 m. 1800 m dlouhá pláž pokrytá hrubším pískem, místy oblázky, je chloubou letoviska.

 

Ubytování

Penzion disponuje dvou a třílůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, SAT-TV a balkónem s posezením.

Dvou až čtyřlůžková studia jsou vybavena vlastním sociálním zařízením, klimatizací, minikuchyňkou s chladničkou a vařičem, televizí a balkónem s posezením. Studia jsou částečně zrekonstruovaná novými minikuchyňkami a novým nábytkem.

K penzionu patří také prostorná terasa a příjemná restaurace, ve které je podávána polopenze, příp. plná penze. Hostům penzionu Palma je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu.

V těsné blízkosti penzionu se nachází obchod s potravinami.

Stravování

- vlastní (studia jsou vybavena minikuchyňkami se základním vybavením pro přípravu jednodušších jídel)
- snídaně, polopenze i plná penze - podávané ve vlastní restauraci penzionu Palma

Snídaně servírovaná - na stolech je připraveno např. máslo, džem, med, paštika, sýr a chléb. Dále je servírováno jedno ze čtyř snídaňových menu - hemenex, míchaná vejce, klobásky nebo obložený talíř.
K pití - čaj, káva, capucino, mléko (teplé nebo studené), kakao a džus.

Obědy i večeře jsou tříchodové (polévka, hlavní jídlo, salát + pečivo) výběrem z 5 menu.
U polopenze možno kombinovat snídaně + večeře nebo snídaně + oběd dle vlastního uvážení.

Snídaně zahrnuta v ceně pobytu
Obědy za cenu 1.300- Kč / os. / 7 nocí
Večeře za cenu 1.300,- Kč / os. / 7 nocí